_

به سايت خوش آمديد !


براي مشاهده مطلب اينجا را کليک کنيد

                                      

                                                                    ADS


بازنويسي حکايت شخصي خانه به کرايه گرفته بود از عبيد زاکاني
 
بازنویسی حکایت شخصی خانه به کرایه گرفته بود – انشا باز
enshabaz.ir/بازنویسی-حکایت-شخصی-خانه-کرایه-گرفت/
Translate this page
پایه هفتم صفحه۶۶ درس پنجم حکایت. بازنویسی حکایت شخصی خانه به کرایه گرفته بود پایه هفتم. متن حکایت: «شخصی خانه به کرایه گرفته بود. چوب های سقف بسیار صدا می داد. به خداوند خانه از بهر مرمّت آن سخن بگشاد. پاسخ داد: چوب های سقف ذکر خدا می کنند. گفت: نیک است؛ اما می ترسم این ذکر به سجود بینجامد.» عبید زاکانی.
حکایت شخصی خانه به کرایه گرفته بود – انشا
ansha.ir/حکایت-شخصی-خانه-کرایه-گرفته/
Translate this page
حکایت شخصی خانه به کرایه گرفته بود, باز نویسی حکایت حکایت شخصی خانه به کرایه گرفته بود مهارت های نوشتاری پایه هفتم درس پنچم صفحه 66.
بازنویسی حکایت شخصی خانه به کرایه گرفته بود از عبید زاکانی …
didany.blog.ir/post/حکایت-شخصی-خانه-به-کرایه-گرفته-بود
Translate this page
Feb 27, 2017 – بازنویسی حکایت شخصی خانه به کرایه گرفته بود از عبید زاکانی حکایت شخصی خانه به کرایه گرفته بود معنی حکایت شخصی خانه به کرایه گرفته بود گسترش حکایت شخصی خانه به کرایه گرفته بود …
اینو برام ساده نویسی می کنین – هم میهن
https://hammihan.com/answer/34019
Translate this page
شخصی ، خانه ای به کرایه گرفته بود . چوب های سقف بسیار صدا می داد . به خداوند خانه از بهر مرمت آن سخن بگشاد . پاسخ داد که چوب … یا حکایت هست. به زبان ساده میشه گفت: یک نفر خونه ای اجاره میکنه، متوجه میشه چوب های سقف (ستون های خونه) محکم نیستند و چون تکون میخورند صدا میدن، از صاحبخانه درخواست میکنه که سقف رو تعمیر بکنه.
بازنويسي حکايت شخصي خانه به کرايه گرفته بود از عبيد زاکاني …
vivabarca96.niloblog.com/p/142/بازنويسي-حکايت-کرايه-گرفته
Translate this page
بازنويسي حکايت شخصي خانه به کرايه گرفته بود از عبيد زاکاني 1 . اینو برام ساده نویسی می کنین – شبکه اجتماعی هم میهن شخصی ، خانه ای به کرایه گرفته بود . چوب های سقف بسیار صدا می داد . به خداوند خانه از بهر مرمت آن سخن بگشاد . پاسخ داد که … خدا می کنند . گفت نیک است اما می ترسم که این ذکر به سجود بی – نیلو بلاگ.

 NS