3
کسی را که به تو شنا یاد داد، غرق مکن.
خوش آمدید - امروز : جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶
خانه » تلگرام » چگونه جیمیل درست کنیم
چگونه جیمیل درست کنیم

چگونه جیمیل درست کنیم

چگونه جیمیل درست کنیم  

 

نیاز به صندوق پستی مجازی یا همان ایمیل یکی از نیازهای اجتناب ناپذیر نسل جدید ارتباطات است. می خواهید با دوستانتان در ارتباط باشید؟ دوست دارید در شبکه های اجتماعی و مجله های آنلاین ثبت نام کنید؟ همه اینها دلایل مناسبی برایی داشتن ایمیل است.

در این آموزش قرار است شما را ساخت جمیل اشنا کنیم .

ابتدا مرورگر گوگل را باز کنید در گوشه سمت راست بالا مانند شکل زیرگزینه Create an account را کلیک کنید و به صفحه بعدی بروید .

ساخت جیمیل

در این صفحه فیلد های خالی را بر اساس راهنمایی های ارائه شده تکمیل کنید و به صفحه بعدی بروید . دقت داشته باشید ممکن است بعضی اوقات گوگل آیدی شما را نپذیرد و این به این دلیل است که قبلا مشابه این آیدی در گوگل ساخته شده است پس شما باید ایدی را برای خود انتخاب کنید که تاکنون در گوگل ساخته نشده باسد .

همچنین در قسمت قرار دادن رمز باید دقت کنید که رمز های ساده را استفاده نکنید زیرا رمز های ساده ممکن است به راحتی حدس زده شود و احتمال دسترسی دیگران به صندوق پستی شما خواهد شد .

یادتان باشد که در آدرس ایمیل فقط می توانید از حروف انگلیسی، اعداد، نقطه(.) و خط تیره(_) استفاده کنید و استفاده از سایر علامت ها باعث خطا در روند ساخت ایمیل خواهد شد که نمونه ای از خطا بعلت در دسترس نبودن آدرس مورد نظر ما مشخص شده است.

ساخت جیمیل

در این صفحه گوگل از شما می خواهد که دستورات لازم ارائه شده برای ساخت جیمیل را بپذیرید . پس اسکرول را تا اخر به پایین بکشید و سپس گزینه I agree را کلیک کنید . و به صفحه بعدی بروید .

ساخت جیمیل

در این صفحه گوگل برای موفقیت در ساخت جیمیل برای شما تبریک خوش آمد گویی فرستاده است و این نشانه این است که شما به همین راحتی توانسته اید برای خود یک صندوق پستی به نام جیمیل درست کنید . در صورتی که گزینهContinue to Gmail را کلیک کنید به صندوق پستی خود ( جیمیل ) منتقل خواهید شد و در انجا این پیام را مشاهده خواهید کرد .

ساخت جیمیل

در این صفحه ورود به صندوق پستی خود را مشاهده می کنید که متن پیام خوشامد گویی در آن مشاهده می گردد .

ساخت جیمیل

امیدوارم از این آموزش نهایت استفاده را برده باشید . موفق و موید باشید .

 

باکس دانلود
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز