3
آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
خوش آمدید - امروز : جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶
خانه » تلگرام » آموزش تصویری ساخت اکانت در یاهو مسنجر (ایمیل جدید)
آموزش تصویری ساخت اکانت در یاهو مسنجر (ایمیل جدید)

آموزش تصویری ساخت اکانت در یاهو مسنجر (ایمیل جدید)

آموزش تصویری ساخت اکانت در یاهو مسنجر (ایمیل جدید)

 

در گذشته ها دور بیشتر راه ارتباطی افراد فقط نامه بود که انهم توسط اداره پست انجام می شد و روزها می گذشت تا این ارتباط صورت می گرفت . اما امروزه به لطفا پیشرفت جامعه بشری و صنایع مخابراتی و الکترونیکی این فاصله زمانی به حداقل رسیده بصورتی که می توان با فاصله یک چشم به هم زدن با اقسا نقاط جهان تبادل اطلاعات نمود . یکی از راههای این ارتباط داشتن ایمیل ( صندوق پستی ) است که از طریق آن میتوان پیام ها را جابجا کرد یا عکس یا فایلی رو فرستاد و از آن نهایت استفاده را برد . در موضوع حاضر قصد داریم چگونگی ساخت ایمیل ( صندوق پستی ) را بصورت تصویری به شما آموزش دهیم . پس با ما همراه باشید .

ابتدا مرورگر   yahoo .com  را باز می کنیم . که صفحه ای بشکل زیر مشاهده می شود . چنانچه صفحه زیر را مشاهده نکردید میتوانید با کلیک مثلث کوچک بالای سمت چپ که با فلش سبز نشان داده شده در لیستی که باز می شود یاهو مکتوب انگلیسی را انتخاب کنید تا این صفحه را برای شما نمایش دهد .

 

آموزش تصویری ساخت اکانت در یاهو مسنجر (ایمیل جدید)

در این صفحه روی کلمه Mail که با فلش قرمز رنگ مشخص گردیده کلیک کنید .  یا می توانید روی کلمه Sign In نیز کلیک کنید که نتیجه فرقی نمی کند  و شما را به صفحه زیر هدایت می کند .

آموزش تصویری ساخت اکانت در یاهو مسنجر (ایمیل جدید)

 

این صفحه مخصوص وارد شدن به ایمیل یا ساخت ایمیل می باشد . در صورتی که شما از قبل ایمیل داشته باشید می توانید با وارد کردن ایمیل خود  در قسمت آدرس ایمیل Email adress و سپس رمز خود در قسمت پایین آن و کلیک بر روی Continue وارد ایمیل خود شوید . ودر صورتی که ایمیل ندارید با کلیک بر روی Sing Up به صفحه بعدی وارد شوید .

در این صفحه شما باید مشخصات و ایمیل انتخابی و رمز خود را بشرح زیر وارد کنید :

آموزش تصویری ساخت اکانت در یاهو مسنجر (ایمیل جدید)

 

در مستطیل شماره ۱ First name  نام خود را وارد کنید .

در مستطیل شماره ۲ Last name  نام خانوادگی خود را وارد کنید

در مستطیل شماره ۳ Yahoo username ایمیل انتخابی خود را وارد کنید . بعنوان  REza458@yahoo.com . توجه داشته باشید که باید ایمیل شما حتماً با حروف لاتین باشد و بین حروف آن هیچ فاصله ای لحاظ نشود . گاهاً ممکن است شما ایمیلی را برای خود انتخاب کرده باشید و در اینجا یادداشت کنید اما یاهو آن را نپذیرد . این بدین معنی است که قبلا این ایمیل توسط شخص دیگری ساخته و انتخاب شده است و شما باید در ایمیل خود تغییراتی بدهید یا آنرا عوض کنید . که در صورت نپذیرفتن با نوشتن جملات لاتین و به رنگ قرمز در زیر همین مستطیل یاهو به شما می گوید که ایمیل شما پذیرفته نشده است .

در مستطیل شماره ۴ Password رمز خود را وارد کنید . رمز شما می تواند ترکیبی از حروف و اعداد و نشانه باشد . ( حداقل ۶ و حداکثر ۳۲ حرف یا نشانه ) . در صورتی که روی مستطیل Show password را کلیک کنید رمز نوشته شده برای شما نشان داده می شود .

در مستطیل شماره ۵ Mobil number شماره تلفن خود را وارد کنید . ابتدا روی مثلث کنار پرچم کلیک کنید و از جدول باز شده نام کشور ایران را انتخاب کنید و سپس شماره تلفن همراه خود را وارد کنید .

در مستطیل شماره ۶ سال تولد خود را به روز Day و ماه Month و سال Year وارد کنید .

در مستطیل شماره ۷ جنسیت خود را انتخاب کنید . در صورتی که آقا هستید Male و در صورتیکه خانم هستید Female را فعال کنید .

در مستطیل شماره ۸ مجدداً شماره خود را وارد کنید .

و بالاخره با کلیک بر روی مستطیل شماره ۹ Create account شما یک ایمیل برای خود درست کرده اید .

پس ازکلیک بر روی  Create account صفحه دیگری برای شما باز می شود که از شما می خواهد برای دسترسی به ایمیل خود نیاز به یک رمز دارید که باید از ناحیه یاهو دریافت نمایید . بنابر این شما بر روی Send کلیک کنید بلافاصله از طریق موبایل خود رمز را دریافت می کنید و با وارد کردن این رمز یاهو امادگی خود را برای ساخت ایمیل برای شما اعلام می کند . چیزی حدود یک شبانه روز طول می کشد تا یاهو نسبت به اماده سازی ایمیل اقدام نماید و جهت استفاده در اختیار شما قرار دهد .

باکس دانلود
امتیاز 4.17 ( 12 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز