3
لباس قدیمی را بپوشید ولی کتاب نو بخرید.
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶
خانه » تلگرام » آموزش تصویری ویروس کشی با آنتی ویروس نود۳۲
آموزش تصویری ویروس کشی با آنتی ویروس نود۳۲

آموزش تصویری ویروس کشی با آنتی ویروس نود۳۲

آموزش تصویری ویروس کشی با آنتی ویروس نود32

آموزش تصویری ویروس کشی با آنتی ویروس نود۳۲ 

خیلی وقتها متوجه شده اید که کامپیوتر شما کند کار می کند یا دستورهای شما را ناقص انجام میدهد . این امر ممکن است بواسطه وجود ویروس در سیستم شما باشد که شما می بایست با نصب یک آنتی ویروس قوی از نفوذ ویروس به سیستم خود جلوگیری نمایید . که من آنتی ویروس نود ۳۲ را به شما پیشنهاد می کنم . در این موضوع می خواهیم اموزش ویروس کشی را با نود۳۲ به شما آموزش دهیم . پس با ما باشید .

ابتدا پنجره آنتی ویروس رو باز کنید و سپس برابر با شکل زیر گزینه Computer Scan که در سمت چپ تصویر قرار دارد و با مستطیل قرمز رنگ مشخص گردیده را کلیک کنید .

آموزش تصویری ویروس کشی با آنتی ویروس نود32

صفحه زیر برایتان باز می شود . در این صفحه چهار گزینه پیش روی شما می باشد .

  1. با کلیک بر روی این گزینه سیستم شما بطور هوشمند و کامل ویروس یابی می شود .
  2. با انتخاب این گزینه شما می توانید عمل اسکن و ویروس کشی سیستم خود را توسط آنتی ویروس نود ۳۲ سفارشی کنید . یعنی به انتخاب خودتان هر کجای سیستم خود را که می خواهید ویروس کشی نمایید . در این روش Registry و Boot سیستم شما هم اسکن می شود .
  3. در صورتی که فلش یا دستگاههای جانبی دیگر به سیستم شما وصل باشد این گزینه فعال می شود  که شما می توانید با انتخاب آن ویروس کشی سیستم خود را انجانم دهید .
  4. و این گزینه هم آخرین ویروس یابی انجام شده را برای شما دوباره تکرار می کند .

آموزش تصویری ویروس کشی با آنتی ویروس نود32

نحوه ویروس یابی سایر قسمتهای سیستم  :

ابتدا شما درایو و یا فایلی را که می خواهید ویروس یابی کنید انتخاب کنید . سپس روی آن کلیک راست نمایید و در منوی باز شده گزینه Scan With ESET NOD32 Antivirus  را کلیک کنید ویروس کش خود اقدام به ویروس یابی می کند و ویروس ها را پیدا می کند و با رنگ قرمز نشان می دهد . اما دقت داشته باشید که در این زمان ویروس ها توسط نود ۳۲ فقط پیدا می شوند و شما باید برای کشتن و پاک کردن کار دیگری را نیز انجام دهید .

آموزش تصویری ویروس کشی با آنتی ویروس نود32

جهت پاک کردن و از بین بردن ویروسها روی درایو یا فایل مورد نظر راست کلیک کنید و از منوی باز شده گزینه Advanced Options و سپس گزینه Scan without Cleaning را کلیک کنید در این هنگام نرم افزار نود۳۲ هم فایل مورد نظ را اسکن می کند و هم آن را پاک می کند و از بین می برد .

آموزش تصویری ویروس کشی با آنتی ویروس نود32

دقت داشته باشید که نرم افزار ویروس های کشته شده را با رنگ قرمز نشان می دهد . و انچه را که با رنگ آبی نشان می دهد ویروس نمی باشد و فایل هایی هستند که آنتی ویروس نتوانسته آنها را اسکن کند . بعد از اتمام کار آنتی ویروس از شما می خواهد که ویروسها را Delet یا Clean یا قرنطینه نمایید که شما به انتخاب خود گزینه مورد نظر را انخاب خواهید کرد .

امیدوارم از این آموزش استفاده لازم را ببرید . موفق و سربلند باشید .

باکس دانلود
امتیاز 4.30 ( 57 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز