3
دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خوش آمدید - امروز : یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶
خانه » تلگرام » استفاده درست و صحیح از لب تاب
استفاده درست و صحیح از لب تاب

استفاده درست و صحیح از لب تاب

استفاده درست و صحیح از لب تاب

استفاده درست و صحیح از لب تاب 

معولاً اکثریت ما در خرید عجله داریم اما هر خرید هم راه و روشی دارد و می بایست در انجام آن دقت کافی بکار گرفته شود . این از یک طرف و از طرف دیگر پس از خرید ، استفاده صحیح و نگهداری آن خیلی مهم است زیرا هرچه استفاده بهتر و اصولی تر انجام شود به عمر و ماندگاری دستگاه یا وسیله مورد خرید ما همه اضافه می شود .

در اینجا در خصوص استفاده صحیح و نگهداری لب تاب با شما حرف خواهیم زد و امیدوارم با رعایت موارد گفته شده به کارکرد و استفاده بیشتر دستگاه شما اضافه شود .

  1. استفاده از لب روی پاها                                                                                                                   استفاده طولانی مدت از لب تاب در روی پاها باعث میشه که به مرور زمان اثر لب تاب روی پاهای شما بماند و باعث تغییر رنگ یا کبودی پوست شما شود همچنین ممکن است در دراز مدت باعث بوجود آمدن آرتروز گردن و دیگر گرفتاری ها شود . پس بهتر است که تا حدامکان از این کار خوداری شود .

 

استفاده درست و صحیح از لب تاب

۲) حمل و نقل لب تاب

جابجا کردن لب تاب هم خیلی مهمه . هنگامی که در خودرو هستید بهتر است لب تاب را طوری قرار دهید که در اثر تکانهای خودرو لب تاب به جایی برخورد نکند یا به اصطلاح سُر نخورد . همچنین بهتر هنگام بلند کردن لب تاب از صفحه نمایشگر آن استفاده نکنید زیرا این کار به صفحه نمایش آن اسیب می رساند . هر گز لب تاب را در حالی که روشن است درون کیف قرار ندهید .

استفاده درست و صحیح از لب تاب

۳) جلوگیری از ریختن مایعات روی لب تاب

دقت داشته باشید در هنگام خوردن و اشامیدن مواد غذایی از لب تاب دور باشید زیرا ممکن است کمی بی احتیاطی باعث ریختن مایعات روی دستگاه شود و این مایعات از طریق شیارهای کنار کلید ها به داخل دستگاه نفود کند و باعث اتصال قطعات گردد و این اتصال ممکن است باعث معیوب شدن بعضی از قطعات و یاسوختن انها شود .

استفاده درست و صحیح از لب تاب

۴) خاموش کردن لب تاب :

بهتر است خاموش کردن لب تاب همیشه از طریق خود سیستم باشد و از کشیدن دوشاخه برق قبل از خاموش کردن لب تاب خوداری شود   ( از طریق منوی استارت و انتخاب گزینه Shut Down ) .

استفاده درست و صحیح از لب تاب

۵) استفاده از میز برای کار با لب تاب

دقت داشته باشید برای استفاده از لب تاب از میز مناسب استفاده نمایید که بلندی آن به بدن شما اسیبی وارد نکند و شما در حال استفاده راحت ترین حالت را داشته باشید همچنین بهتر است در زیز لب تاب پارچه نرمی قرار دهید زیرا لب تاب در حال کار داغ می شود و این داغی ممکن است به میز هم انتقال یابد و باعث بیشتر داغ شدن لب تاب گردد و این پارچه داغ از اتصال مستقیم لب تاب به میز جلوگیری می کند . همچنین برای کاهش این داغی می توانید لب تاب را هر از چند گاهی روی میز جابجا کنید .

استفاده درست و صحیح از لب تاب

تمیز کردن لب تاب

دقت داشته باشید که در هنگام تمیز کردن لب تاب به صفحه نمایش آن ضربه وارد نشود و آنرا با یک دستمال تمیز بدون پرز پاک کنید همچنین برای پاک کردن آن از مایعات مخصوص استفاده کنید سپس آنرا با یک دستمال خشک پاک کنید در صورت عدم استفاده از مایعات مخصوص از دستمال کمی مرطوب هم می توانید استفاده کنید .

استفاده درست و صحیح از لب تاب

 

امیدوارم از این آموزش استفاده لازم برده باشید . موفق و سر بلند باشید .

باکس دانلود
امتیاز 4.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز